سالم‌خبر: پدر علم ژنتیک کشور گفت: به دنیا آوردن فرزندانی معلول و ناقص خلاف مبانی دین مبین اسلام است و جای سوال است که چرا برخی افراد چنین پیشنهاداتی می دهند و بر آن اصرار می‌ورزند؟ چرا ما باید برگردیم به ۲۰۰ سال پیش!؟


سالم خبر: نایب رییس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، موضوع تبلیغات پزشکی در کشور را یک بحث حاکمیتی دانست که فراتر از تصمیم گیری های یک وزارتخانه است.


سالم خبر: رییس انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران، از هموطنانی که متقاضی اعمال جراحی زیبایی هستند، درخواست کرد با آگاهی و اطلاعات مستند، نسبت به انتخاب پزشک خود اقدام کنند.


سالم خبر: دور کاری بسیار از کارمندان و غیرحضوری بودن دانشگاه‌ها و همچنین داشتن وقت اضافه توسط بسیاری از افراد سبب شده که تمایل به انجام جراحی های زیبایی در شرایط کرونا بیشتر شود.


سالم خبر: این موضوع نه تنها سبب شیوع کرونا می‌شوند بلکه عوارض جبران‌ناپذیر را در افراد به همراه خواهد داشت.


سالم خبر: مدت هاست که اعمال غیر اورژانس را آغاز کرده ایم و در زمینه اعمال زیبایی هم در بیمارستان‌هایی که بیمارستان‌های پاک از نظر کرونا محسوب می‌شوند، اقدامات‌شان را انجام می‌دهند و مشکلی از این بابت نداریم.


سالم خبر: رینوپلاستی روش های مختلفی دارد و از جمله روش‌های نوین آن انجام جراحی های بینی بدون نیاز به بازسازی دریچه‌های تنفسی بینی است و در واقع در جراحی های معمولی معمولاً دریچه تنفسی باز و پس از انجام جراحی، مجدد این دریچه‌های تنفسی بازسازی می‌شود.


سالم خبر: افراد غیرحرفه‌ای و غیرمجاز که دست به اعمال زیبایی می‌زنند، دستورالعمل‌ها را به صورت کامل رعایت نمی‌کند و مراجعه افراد جهت انجام زیبایی توسط آنها می‌تواند عواقب جبران‌ناپذیری را به همراه داشته باشد.


سالم خبر: با رای هیات عمومی دیوان عدالت اداری انجام خدمات لیزر توسط پزشک عمومی در مطب با رعایت همه موازین و قوانین مرتبط بلامانع است.


سالم‌خبر: بهار سال جاری قرار است یک دستگاه ساخت خانگی رژ لب از برند معروف  ایو سن لورن(Yves Saint Laurent) وارد بازار شود که مصرف کنندگان آن می توانند با استفاده از اپلیکیشن دستگاه هر رنگی را براساس علاقه‌مندی فردی خود بسازد.زیباییت را حفظ کن

KEEP YOUR BEAUTY